Udržateľná rada TUBELESS

 

 

Je moderná a progresívna rada hygienických produktov, navrhnutých na potreby dnešných umyvárok so širokým sortimentom a pridanými výhodami ako sú :

                                                      

Žiadna dutinka - žiadny odpad 

Bezdutinkové papierové utierky a toaletný papier sa vyrábajú s použitím najlepších environmentálnych postupov a procesov.

Odstránením vnútornej dutinky zo všetkých produktov v rolkách sme boli schopní znížiť stovky ton odpadu počas výrobného procesu, čo znamená, že na konci kotúča nie je žiadny odpad. Tubeless poskytuje 100% použiteľný papierový produkt a má viac papiera v každom kotúči.

Všetky papierové produkty Tubeless sa vyrábajú z buničiny alebo celulózy, ktorá pochádza z udržateľného, ​​recyklovaného alebo regenerovaného zdroja. Papierové produkty PRO a ECO majú schválenú environmentálnu značku EÚ , značku udeľovanú produktom, ktoré spĺňajú vysoké environmentálne normy počas celého životného cyklu produktu.

Obal "I’m green" je BIO a plne recyklovateľný. Polyetylénový biopolymér je vyrobený z obnoviteľných zdrojov, ktoré významne prispievajú k zníženiu úrovne emisií skleníkových plynov. Tento polyetylén vyrobený z cukrovej trstiny je obnoviteľnou alternatívou k polyetylénu, termoplastickej živici, ktorá sa vo veľkej miere používa na balenie v priemysle spotrebných výrobkov.

 

 

 

 

 

Produkty Tubeless kúpite tu :  https://www.kleen.sk/davkovace-a-naplne:tubeless/